Інтерфакс-Україна
07:16 09.08.2019

Екс-президента Киргизстану Атамбаєва помістили в слідчий ізолятор спецслужби

1 хв читати
Екс-президента Киргизстану Атамбаєва помістили в слідчий ізолятор спецслужби

До слідчого ізолятора спецслужби помістили екс-президента Киргизії Алмазбека Атамбаєва, повідомив в п'ятницю "Інтерфаксу" його адвокат Сергій Слюсарев.

"У результаті виїзного засідання судді Першотравневого районного суду Бішкека, який був викликаний в Держкомітет нацбезпеки (ДКНБ), суд ухвалив рішення заарештувати Атамбаєва на час слідства, до 26 серпня", - повідомив Слюсарев.

За його словами, Атамбаєва обвинувачують у незаконному звільненні у 2013 році кримінального авторитета Азіза Батукаєва.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПС ЗСУ: Сили оборони з 8:00 до 16:00 знешкодили 48 ворожих БПЛА, атака ворога триває

Син підозрюваного у вбивстві Парубія воював у 93-й бригаді й загинув у Бахмуті - ЗМІ

Маніфест 42 закликав Раду підтримати зміни до КПК щодо зменшення тиску на бізнес

Католицький університет на заяви Ворожбит: нам шкода, що ви вирішили залишити УКУ, але ставимося до нього з повагою і розумінням

Середньомісячні зарплати на АЗК з 1 жовтня мають бути не меншими 12 та 16 тис. грн залежно від розташування – закон №4536-ІХ

ЦПД: Путін готує інформаційне алібі і бреше щодо ударів по українській енергетиці

Судитимуть двох екскомандирів військової частини Київщини, які для збагачення приховали самогубство підлеглого - ДБР

Держетнополітики подала позов до суду про припинення діяльності афілійованої з РПЦ УПЦ (МП)

Уряд вдосконалив процедуру надання адмінпослуг у галузі насінництва

Міненерго розглядає створення інтерактивної карти для розташування зарядних станцій для електромобілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА