Інтерфакс-Україна
08:14 09.08.2019

Через негоду знеструмлено 205 населених пунктів у 6 областях України

1 хв читати
Через негоду знеструмлено 205 населених пунктів у 6 областях України

У результаті ускладнення погодних умов (дощ, гроза, пориви вітру) станом на ранок п'ятниці знеструмлено 205 населених пунктів у 6 областях України, повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"У ніч з 8 на 9 серпня в результаті ускладнення погодних умов (дощ, гроза, пориви вітру) сталося знеструмлення 205 населених пунктів у 6 областях, а саме: Сумська - 95, Київська - 38, Черкаська - 26, Чернігівська - 22 Житомирська - 21 і Кіровоградська - 3", - йдеться в офіційному зведенні ДСНС, опублікованому в п'ятницю вранці.

Як зазначається, до відновлення електропостачання залучено бригади обленерго.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польське головування в ЄС сподівається, що перший переговорний кластер щодо вступу України в ЄС буде відкрито у другій половині 2025 року

Голова МЗС Литви: світ має залишатися єдиним у підтримці України, яка захищає не лише свою територію, а й всю Європу

За минулий тиждень із Сумської області евакуйовано 897 осіб, підлягають евакуації ще більше 34 тисяч – поліція

Ізраїль передавав Україні системи Patriot – посол

Засуджено викрадачів, які вимагали за 20-річного одесита $1 млн викупу – Нацполіція

"Метінвест" представив проєкт соцбудинку за концепцією "Сталева мрія" для допомоги постраждалим від війни

Корпус "Хартія" і KSE розпочинають спільні освітні та технологічні проєкти

Зеленський повідомив про початок обміну, що триватиме кілька днів

АРМА просить НАБУ перевірити інформацію медіа щодо конкурсів з відбору управителів арештованих активів

Повідомлено про підозру організатору крадіжки 15 млн грн з автомобіля обміну валют – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА