16:55 10.08.2019

На проспекті Сахарова в Москві зібралося 20 тисяч осіб

2 хв читати
На проспекті Сахарова в Москві зібралося 20 тисяч осіб

Поліція нарахувала близько 20 тис. учасників узгодженої акції опозиції на проспекті Сахарова в суботу в Москві.

"На проспекті Академіка Сахарова на піку публічного заходу брали участь близько 20 тисяч осіб. Порушень громадського порядку не зареєстровано, триває відтік учасників", - повідомили "Інтерфаксу" в прес-службі відомства.

За інформацією організації "Білий лічильник", яка веде підрахунок учасників подібних акцій, ця цифра вдвічі більша. Московська влада погодила мітинг з кількістю учасників до 100 тисяч осіб.

Співробітники правоохоронних органів не стали перешкоджати виступу репера Face на узгодженому мітингу в підтримку незареєстрованих кандидатів до Мосміськдуми, що проходить в центрі Москви.

Напередодні столична влада не дала згоди на музичний супровід акції, пояснивши це необхідністю додаткового і завчасного узгодження виступу артистів.

Однак репер виконав кілька своїх популярних творів і залишив сцену.

Як передає кореспондент "Інтерфаксу", потік охочих взяти участь у мітингу поступово зменшується, люди почали залишати місце проведення акції. Вони йдуть спокійно, не вигукуючи гасел і не створюючи заторів. Проїжджа частина біля проспекту Сахарова, як і раніше, оточена.

5 серпня стало відомо про погодження зі столичною мерією мітингу "Повернемо собі право на вибори - 3" 10 серпня на проспекті Академіка Сахарова в підтримку незареєстрованих кандидатів на вибори до Московської міської думи, які відбудуться 8 вересня. За даними мерії, мітинг мав відбутися з 14.00 до 16.00 зі встановленням трибуни на проспекті біля будинку № 9 з узгодженою кількістю учасників до 100 тис. осіб.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА