Інтерфакс-Україна
14:53 12.08.2019

Четверо людей загинули внаслідок ДТП на Одещині

1 хв читати
Четверо людей загинули внаслідок ДТП на Одещині

Четверо людей загинули і ще троє постраждали внаслідок зіткнення Fiat, Toyota і Volkswagen на автодорозі «Татарбурари-Вилкове» в Одеській області.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції в Одеській області в понеділок, попередньо встановлено, що Fiat, здійснюючи обгін автомобіля, який рухався попереду, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з Toyota. Незначних механічних пошкоджень зазнав також Volkswagen, який, рухаючись позаду, в'їхав у Toyota.

Унаслідок зіткнення несумісних із життям травм дістали водій і двоє пасажирів Fiat - жителі Ізмаїла, 2000-го, 2001-го та 1990 р. н., а також пасажир Toyota - житель Київської області, 1953 р. н.

Крім того, тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості дістали водій Toyota - мешканка Київської області, 1970 р. н., і пасажир Fiat - житель Ізмаїла, 2000 р. н. Обох госпіталізовано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП спростила умови розвитку розподіленої генерації – голова регулятора

БЕБ викрило підпільні тютюнові цехи та вилучило сировини й товару на 47 млн грн

Зеленський готовий зустрітися з Трампом під час Дня подяки, щоб остаточно узгодити угоду – Єрмак

ООН: у Києві кількість жертв серед цивільних осіб лише за перші десять місяців 2025р. була майже в чотири рази вищою, ніж за весь 2024р.

"Укренерго" в середу обмежуватиме споживання на рівні вівторка: всю добу в усіх регіонах обсягом від 0,5 до 2,5 черги

ВАКС визнав необґрунтованими активи майже на 5,8 млн грн, якими користується голова селищної ради на Рівненщині

Прем’єр Великої Британїї вважає, що переговори щодо припинення вогню в Україні "рухаються у позитивному напрямку"

"Генерал Черешня" повідомив про успішне застосування перехоплювача БпЛА Bullet

В Одесі обвалився балкон житлового будинку, двоє людей постраждали – ДСНС

Керівництво УЧХ обговорило з колегами із Британії спільні проєкти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА