Інтерфакс-Україна
10:16 13.08.2019

У Львові озброєний чоловік у масці пограбував продуктовий магазин

1 хв читати

Поліцейські розшукують чоловіка, який скоїв розбійний напад на магазин на вул. Володимира Великого у Львові.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області, напад стався напередодні, 12 серпня, близько 17:00.

"До одного з продуктових магазинів, який розташований на вул. Володимира Великого у Львові, забіг чоловік, обличчя якого було закрите балаклавою. Погрожуючи продавщиці предметом, схожим на пістолет, він заволодів грошима з каси і зник", - зазначено в повідомленні.

У місті введено план "Сирена". Прикмети нападника: чоловік невисокого зросту, був одягнений у светр темного кольору зі світлими смугами, темні штани.

Поліцейські вживають заходів для встановлення особи й затримання зловмисника. Вирішується питання правової кваліфікації злочину.

Правоохоронці просять усіх, хто володіє інформацією, яка допоможе встановити обставини злочину, особу зловмисника та його місцеперебування, повідомити на оперативну лінію "102".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте відкидає можливість російського вето на вступ України до НАТО

Частина республіканців у Конгресі США різко критикують план Трампа щодо України - ЗМІ

Експорт нафти з РФ завдяки санкціям впав на 15-20% – Власюк

Сили оборони відбили з початку доби 216 ворожих атак - Генштаб

Бригади повинні самостійно готувати поповнення до бойових дій відповідно до конкретних вимог - Паліса

Жінка й дитина загинули в Херсоні внаслідок атаки російського дрона – прокуратура

Прокурор Джорджії закрив справу проти Трампа і його союзників про втручання у вибори

Кількість загиблих у пожежі в Гонконгу зросла до 36 людей, ще 279 – зникли безвісти

Ще п'ятьох кримчан засудили окупанти до 13-19 років колонії за участь у Хізб ут-Тахрір

Українські воїни захищають позиції, і це основа нашої можливості вести перемовини в інтересах країни - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА