Інтерфакс-Україна
11:30 13.08.2019

Інформація про мінування 52 об'єктів у Харкові не підтвердилася

1 хв читати
Інформація про мінування 52 об'єктів у Харкові не підтвердилася

Поліція перевірила інформацію про мінування 52 об'єктів у Харкові, яка надійшла на електронну пошту в понеділок увечері, вона виявилася помилковою.

"Під час перевірки інформації правоохоронці ретельно обстежили 21 житловий будинок, 22 торговельних центри, вісім медичних закладів та аеропорт. Під час оглядів місць подій і прилеглих територій вибухових пристроїв або вибухонебезпечних речовин не виявлено", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Національної поліції в Харківській області у вівторок.

Відведення транспорту не здійснювався. Евакуація громадян не проводилася.

Поліція вживає заходів, щоб встановити особу псевдомінера і затримати його. Вирішується питання про кваліфікацію подій за Кримінальним кодексом України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна, Румунія та Молдова домовилися про спільну номінацію спадщини Трипільської культури до списку ЮНЕСКО

Україна репатріювала 24 тіла російських військових

Рада спростила ввезення транспорту та обладнання як гумдопомоги

Лідери християнських церков вважають небезпечними ініціативи, які підважують інститут сім’ї

Шмигаль про забезпечення 1000 дронів-перехоплювачів на добу: найближчим часом цей рівень буде реалізований

СБУ підтверджує діпстрайк дронами на 1400 км по "Газпром Нафтохім Салават" в РФ

Закон про професійну освіту набув чинності

Трамп вимагає від ЄС неможливих санкцій проти РФ, щоб самому уникнути їх запровадження, вважають дипломати

Оборонно-промислові підприємства України та Польщі посилять співпрацю - Шмигаль

Україна та Польща домовилися створити спільну оперативну групу з безпілотних авіаційних систем – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА