Інтерфакс-Україна
16:22 13.08.2019

У Харківській області двоє іноземців намагалися незаконно перетнути кордон з РФ

1 хв читати
У Харківській області двоє іноземців намагалися незаконно перетнути кордон з РФ

Українські прикордонники затримали громадянина Росії (1977 року народження) і громадянку Молдови (1972 року народження) під час спроби незаконно перетнути кордон із Російською Федерацією в районі с. Гоптівка Харківської області.

Як повідомляє у вівторок прес-служба Східного регіонального управління Держприкордонслужби, інформація про можливе незаконне перетинання кордону надійшла від дільничного інспектора прикордонної служби.

"На напрямок можливого порушення кордону було направлено прикордонний загін. Незабаром прикордонники за допомогою камер відеоспостереження, якими обладнана зазначена ділянка кордону, побачили рух двох невідомих осіб у бік кордону й вийшли на їх затримання. Згодом військовослужбовці Держприкордонслужби затримали громадянина Росії та громадянку Молдови", - йдеться в повідомленні.

За спробу незаконного перетину кордону та порушення правил прикордонного режиму затриманим загрожує адміністративна відповідальність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА