Інтерфакс-Україна
21:30 13.08.2019

Прокуратура відкрила справу про можливе одержання хабарів правоохоронцями Житомирщини в схемах про незаконний видобуток бурштину

2 хв читати
Прокуратура відкрила справу про можливе одержання хабарів правоохоронцями Житомирщини в схемах про незаконний видобуток бурштину

Прокуратура Житомирської області за результатами наради під головуванням президента України Володимира Зеленського в м.Олевську відкрила кримінальне провадження щодо можливого отримання неправомірної вигоди посадовими особами правоохоронних органів з метою покривання схем незаконного видобутку бурштину.

Як повідомила у вівторок прес-служба прокуратури Житомирської області, матеріали кримінального провадження для проведення досудового розслідування передані за підслідністю до територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР), розташованого в Хмельницькому.

У прокуратурі нагадали, що 12 серпня Зеленський в Олевську проводив нараду з питань незаконного видобутку бурштину. Він озвучив інформацію про причетність посадових осіб державних і правоохоронних органів Житомирської області до покривання схем незаконного видобутку бурштину на території Олевського, Овруцького та Коростенського районів, а також можливого отримання ними від кримінальних авторитетів неправомірної вигоди за безперешкодне здійснення незаконної діяльності.

З урахуванням оприлюднених на нараді відомостей, а також інформації, розміщеної на офіційному сайті президента України і в засобах масової інформації, прокуратура Житомирської області відповідно до вимог ст. 214 КПК України, внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Як повідомлялося, 12 серпня Зеленський порекомендував написати заяви про звільнення керівникам Головного управління Національної поліції і УСБУ в Житомирській області через ситуацію з нелегальним видобутком бурштину.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта про Коаліцію охочих в Парижі: ключова зустріч, щоб підтвердити підтримку Україні

Учасники бойових дій з 2026 р. можуть скористатись податковою знижкою на оренду житла

Суд визнав необґрунтованими активи родини екскерівника одного з обласних ТЦК на понад 3,8 млн грн

Міноборони реалізує 13 погоджених урядом експериментальні проєкти щодо закупівель, обліку, ППО і підтримки військових

СБУ вразила ракетно-артилерійський арсенал у Костромській області та нафтобазу в Липецькій - джерело

У Миколаєві поліцейські затримали співмешканців за спробу продати власну новонароджену дитину

Електропостачання Славутича поки дуже обмежене, але енергетики працюють над його стабілізацією – міський голова

Зеленський прибув до Єлисейського палацу

Зеленський прибув до Парижа - Никифоров

Грузія передала 9 промислових генераторів для Сумської області - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА