Інтерфакс-Україна
07:36 14.08.2019

Трамп пригрозив у разі необхідності вийти зі Світової організації торгівлі

1 хв читати
Трамп пригрозив у разі необхідності вийти зі Світової організації торгівлі

США можуть вийти зі Світової організації торгівлі (СОТ), якщо побачать у цьому необхідність, заявив у вівторок президент США Дональд Трамп.

"Ми вийдемо, якщо нам доведеться зробити це", - сказав Трамп, виступаючи в місті Монака (штат Пенсильванія).

Президент підкреслив, що до його приходу до влади США програвали всі суперечки в СОТ, але тепер США виграють більшість суперечок, тому що в СОТ "знають, що у них під ногами не дуже-то твердий грунт".

Він пояснив, що в СОТ роками надавали привілеї таким країнам як Китай і Індія, забуваючи при цьому про інтереси США.

Трамп раніше вже погрожував вийти з СОТ, стверджуючи, що організація несправедливо ставиться до США.

У 2018 році в інтерв'ю Fox News президент стверджував, що СОТ "була створена, щоб приносити вигоду всім, окрім нас".

У липні цього року Трамп писав в Twitter, що "найбагатші країни світу стверджують, що вони розвиваються, щоб обійти правила СОТ і заробити особливе ставлення". Тоді ж Трамп опублікував меморандум, в якому він заявив, що "СОТ відчайдушно потребує реформи".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині внаслідок вибуху загинула жінка та постраждав чоловік

МЗС України: Організація РФ т.зв. "виборів" на ТОТ України є незаконною, а їхні результати — нікчемні

"Всеукраїнська школа онлайн" досягла першого мільйона зареєстрованих користувачів

Просування окупантів минулого тижня сповільнилося більш як на третину - DeepState

В Україні з середи у більшості областей очікується дощова погода

Росіяни вдарили по агрофірмі у Сумах, постраждалих немає

Ворог просунувся в Куп'янську та окупував Темирівку на сході Запорізької області - DeepState

Від ворога звільнено Панківку та прилеглі території – корпус "Азов"

ГУР здійснило масштабну атаку на ресурси російської ЦВК через проведення незаконних виборів на окупованих територіях України – джерела

Фільм "За перемогу!" режисера Васяновича здобув головний приз конкурсної програми Platform на TIFF

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА