Інтерфакс-Україна
19:31 14.08.2019

На Донбасі в середу бойовики 6 разів порушили режим тиші

1 хв читати
На Донбасі в середу бойовики 6 разів порушили режим тиші

На Донбасі протягом середи бойовики шість разів порушили режим припинення вогню, повідомили в прес-центрі Операції об'єднаних сил.

"Протягом доби збройні формування Російської Федерації та її найманці шість разів порушили режим припинення вогню. Ворог обстрілював позиції наших підрозділів із великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї", - зазначено у зведенні прес-центру ООС у соцмережі Facebook у середу ввечері.

Так, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" бойовики здійснили п’ять обстрілів позицій об'єднаних сил: біля Пісків у напрямку Веселого, поблизу Лебединського в напрямку Ужівки і тричі в районі Гнутового в напрямку Пікуз.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" незаконні збройні формування здійснили один обстріл позицій об'єднаних сил: поблизу Південного в напрямку шахти ім. Гагаріна - з ручних протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.

Про втрати протягом поточної доби в ООС не повідомляють.

За минулу добу, 13 серпня, незаконні збройні формування 13 разів порушили режим припинення вогню. Впродовж минулої доби втрат з української сторони не було.

ОСТАННЄ

Україна закриває своє посольство в Гавані – глава МЗС

Наразі опрацьовується близько 17 тис. записів про можливі випадки депортації українських дітей – заступниця міністра юстиції

Клименко на нараді у Харкові обговорив оперативну обстановку та готовність до реагування в осінньо-зимовий період

Угорщина не скасує односторонньо заборону на імпорт української агропродукції – аграрний міністр

Суд заарештував ексголову "Укренерго" Кудрицького із правом застави в 13,7 млн грн

Трамп має намір зустрітися з Орбаном 8 листопада - ЗМІ

Творці мультфільму "Маша і Ведмідь" можуть бути спонсорами тероризму - Юрчишин з посиланням на Мінкультури

Ексглава "Укренерго" на суді: в мене бездоганна ділова репутація, не збираюся тікати чи ухилятися від слідства

В Хмельницькому завершили роботи з розбору завалів, що утворилися внаслідок вибуху у багатоповерхівці: загиблих двоє – ДСНС

Влучання по Краматорській ВЕС може вплинути на енергетичну ситуацію в регіоні - Greenpeace Україна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА