Інтерфакс-Україна
11:55 15.08.2019

Мінкультури про "справу Гримчака": Ми не узгоджуємо проекти будівництва або реконструкції будівель в історично населених місцях

1 хв читати
Мінкультури про "справу Гримчака": Ми не узгоджуємо проекти будівництва або реконструкції будівель в історично населених місцях

 Міністерство культури України відкидає будь-яку причетність їхніх посадових осіб до історії з вимаганням хабара з боку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака та його помічника.

"Будь-які звинувачення чи підозри щодо зловживань з питань містобудівних перетворень працівниками Мінкультури є безпідставними, надуманими та такими, що не базуються на жодній з норм права. Міністерство не погоджує проекти будівництва чи реконструкції будівель в історично населених місцях, зокрема і в Києві", - йдеться в роз'ясненні Мінкультури щодо інформації про затримання заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

У відомстві зазначили, що з 1 січня 2019 року, зі вступом в дію змін до діючого законодавства, на період до затвердження у встановленому порядку історико-архітектурного опорного плану Мінкультури не має жодних правових підстав погодження будь-якого нового будівництва на території історично населених місць, зокрема Києва.

Як повідомлялося, 14 серпня Національне антикорупційне бюро України та Служба безпеки України під процесуальним керівництвом Генпрокуратури затримали Гримчака та його помічника за вимагання хабара розміром $1,1 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА