Інтерфакс-Україна
20:11 15.08.2019

Більшість пасажирів літака, котрий аварійно сів у Підмосков'ї, відмовилися летіти до Криму

1 хв читати
Більшість пасажирів літака, котрий аварійно сів у Підмосков'ї, відмовилися летіти до Криму

Основна частина пасажирів літака "Уральських авіаліній", що аварійно сів у Підмосков'ї, повернуть квитки, слідує з повідомлення авіакомпанії.

"Сім пасажирів рейсу U6178 вилетіли до Сімферополя рейсом U6-230 (ручну поклажу їм було видано). Багаж буде відправлено наступним найближчим рейсом. 65 пасажирів наразі розселено до готелю при аеропорті "Жуковський'. (...) І вони вирушать до Криму додатковим рейсом U6-9105 о 20:25. Решта пасажирів відмовилися від подальшого перельоту", - написали "Уральські авіалінії" у своєму Instagram.

Як повідомлялося, всього на борту літака було 226 пасажирів.

Отже, від польоту відмовилися 154 людини.

"Їм буде оформлено повернення грошових коштів у повному обсязі, а також виплачено компенсації", - наголошується в повідомленні.

Літак Airbus A321 авіакомпанії "Уральські авіалінії", який прямував за маршрутом Жуковський - Сімферополь, відразу після зльоту здійснив аварійну посадку рано-вранці у четвер у районі села Рибінське Жуковського району Московської області. На борту повітряного судна перебували 226 пасажирів і сім членів екіпажу.

До медиків по допомогу звернулися 75 осіб. Серед постраждалих госпіталізовано шістьох людей, зокрема одну дитину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА