Інтерфакс-Україна
16:35 17.08.2019

На Львівщині впав військовий вертоліт

1 хв читати
На Львівщині впав військовий вертоліт

Військовий вертоліт Мі-2 у п'ятницю розбився в м. Броди (Львівська обл.), двоє військових, що перебували на борту, не постраждали, повідомляє видання Zaxid.Net з посиланням на спікера територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР) у Львові Зоряну Тивін.

За її даними, вертоліт розбився при зльоті під час навчань, які проводилися на території військової частини А2595. На борту було двоє військових, унаслідок аварії вони не постраждали.

Вертоліт впав із висоти 3-4 метри на правий бік, пожежі після падіння не виникло.

Обставини та причину події з'ясовують слідчі ДБР та військові прокурори.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожих атак на Київщині пошкоджено понад 20 будинків, четверо людей поранено

Американські чиновники допустили можливу зустріч Путіна та Зеленського після переговорів в Абу-Дабі -ЗМІ

У Слов’янську двоє підлітків постраждали внаслідок атак ворожих FPV-дронів - МВА

У Міннеаполісі агент ICE вбив громадянина США, Трамп підтримав операцію, після чого спалахнули протести та критика демократів

Віткофф назвав переговори в Абу-Дабі дуже конструктивними та анонсував їх продовження наступного тижня

Понад 160 бригад працюють над відновленням тепла в Києві, у Чернігові без електропостачання залишалося понад 400 тис. споживачів

ВІТКОФФ НАЗВАВ ПЕРЕГОВОРИ В АБУ-ДАБІ ДУЖЕ КОНСТРУКТИВНИМИ ТА АНОНСУВАВ ЇХ ПРОДОВЖЕННЯ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

Росія та Україна вели частину переговорів в Абу-Дабі без участі США - ЗМІ

Понад 800 тис. абонентів у Києві залишилися без світла через масовану атаку РФ - Шмигаль

Стармер і Трамп обговорили необхідність сталого припинення вогню в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА