Інтерфакс-Україна
17:19 19.08.2019

Поліцейські Луганщини з початку року вилучили понад 1,6 тис. гранат, 55,5 тис. патронів, десятки гранатометів, мін і пострілів до РПГ

1 хв читати
Поліцейські Луганщини з початку року вилучили понад 1,6 тис. гранат, 55,5 тис. патронів, десятки гранатометів, мін і пострілів до РПГ

З початку 2019 року поліцейські Луганської області виявили 25 схронів із боєприпасами і перешкодили 34 спробам переміщення зброї та боєприпасів на мирну територію України, повідомляє в понеділок прес-служба Нацполіції.

"Зброя вилучалася зі схронів, у торговців зброєю і під час спроби пересилання та перевезення. Загалом за сім місяців 2019 року із незаконного обороту поліцейські вилучили: 1634 гранати; 21 гранатомет; 14 автоматів; 55,5 тис. патронів різного калібру, майже 18 кг вибухівки; 123 постріли до РПГ; 44 міни", - йдеться на сторінці Нацполіції України в соцмережі Facebook у понеділок.

Крім того, зазначають у відомстві, поліцейські Луганщини вилучали пістолети, саморобну зброю, вогнемет, запали, детонатори і порох.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пентагон підтвердив, що відправляв спостерігачів на військові навчання РФ та Білорусі, – ЗМІ

Дощі та вітер знеструмили 7 населених пунктів, енергоспоживання внаслідок хмарної погоди зросло

Житомирська спецпрокуратура в суді довела неможливість використання місцевого військового полігону для видобутку надр

Освітній комітет Ради розглядає модель проведення НМТ у декілька днів у 2026 році

Українська мережа Lviv Croissants відкриває перший заклад у Каліфорнії

Посол ЄС закликає Україну до подальших реформ енергосектору та побудови незалежного регулятора

СБУ затримала агентурну пару ФСБ, яка розставляла "відеопастки" у багатоповерхівках Києва

Окупанти просунулися в Куп’янську та біля Голубівки, а також біля Новоіванівки на Запоріжжі – DeepState

У Донецькій області через ворожі обстріли загинула цивільна особа, ще дев'ятеро зазнали поранень за добу

В Україні зафіксоване влучання 2 ракет та 36 ударних БпЛА на 13 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА