Інтерфакс-Україна
12:39 20.08.2019

У Києві з'явилася телефонна лінія підтримки для ветеранів із запобігання суїцидам

1 хв читати
У Києві з'явилася телефонна лінія підтримки для ветеранів із запобігання суїцидам

У Києві презентували телефонну лінію підтримки з питань запобігання суїцидам і профілактики психологічного здоров'я для ветеранів військових дій на Донбасі - Lifeline Ukraine.

"Я вважаю, що, завершуючи військову службу, деякі переживають травматичний для них час. Lifeline може стати першим етапом допомоги в адаптації цих людей, яка надаватиме психологічну допомогу", - сказала заступник глави місії посольства Великої Британії в Україні Гелен Фейзі на презентації ініціативи у вівторок у Києві.

Проект є недержавним, а уряд Великої Британії є одним із донорів, внесок якого сягнув 580 тис. фунтів.

"Військовослужбовці, які брали участь у бойових діях, повертаючись звідти, залишали там друзів і товаришів по службі. Тут у них новий етап їхнього життя. Важливо, щоб Україна створила таку структуру підтримки", - зауважив засновник Lifeline Ukraine Пол Найлен.

За його словами, за основу було взято проект, який функціонує в Австралії, - Lifeline Australia.

У майбутньому Найлен планує розширити надання допомоги для всіх верств населення.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів, в Україні 392 тис. ветеранів війни на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко й Домбровскіс обговорили фінансову підтримку України й імплементацію нового механізму репараційних позик

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Українська делегація на щорічному фінансовому тижні МВФ обговорює енергетику та розвиток співпраці зі США

Трамп: Над урегулюванням у Газі ще належить попрацювати

У деяких районах Києва зникло світло через проблеми на одному з енергооб’єктів, викликані перенавантаженням мережі – влада

"Укрзалізниця" зазнала близько 300 атак з серпня — на чверть більше, ніж за аналогічний період 2024р

ПА ОБСЄ призначила Каріну Едебрінк спецпредставницею з питань викрадення та депортації українських дітей

SkyUp Airlines стає членом IATA

Зеленський: Детально готуємося до нашої розмови з президентом Трампом

Зеленський: В Одесі буде військова адміністрація, керівника призначу найближчим часом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА