Інтерфакс-Україна
16:39 20.08.2019

У Харкові у вересні відбудеться перший Марш рівності KharkivPride

1 хв читати
У Харкові у вересні відбудеться перший Марш рівності KharkivPride

У Харкові з 9 до 15 вересня відбудеться низка заходів, присвячених захисту прав людей із нетрадиційною орієнтацією, зокрема пройде Марш рівності "ХарківПрайд" (KharkivPride), повідомляє ЛГБТ-ініціатива "КиївПрайд" (KyivPride).

"Ми раді підтримати перший KharkivPride, який відбудеться з 9 до 15 вересня. Для нас це дуже особлива подія, адже харківські активістки та активісти є частиною нашої команди і сім'ї. Без них "КиївПрайд" був би неможливий в організації", - зазначено на сторінці "КиївПрайд" у соцмережі Facebook у вівторок.

Як повідомлялося, 23 червня поточного року в Києві також відбувся Марш рівності, організований ЛГБТ-ініціативою "КиївПрайд" (KyivPride).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

Єрмак: З ТОТ повернули ще трьох українських дітей у межах ініціативи Bring Kids Back UA

На Дніпропетровщині російські війська атакували рятувальників FPV-дроном під час ліквідації наслідків обстрілу — ДСНС

Зеленський: Працювали з українською переговорною командою щодо тексту в документі, який напрацьований зі США в Женеві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА