Інтерфакс-Україна
11:05 21.08.2019

РФ може видати засуджених Балуха, Гриба, Карпюка, Клиха та Кольченка Україні

1 хв читати

П'ятьох громадян України, засуджених за різні злочини в РФ і доставлених до московського слідчого ізолятора (СІЗО) "Лефортово", може бути видано на батьківщину для відбування покарання, повідомило "Інтерфаксу" інформоване джерело.

"Щодо етапованих до Москви п'ятьох засуджених вирішується питання про видачу їх Україні для відбування покарання, призначеного судами в РФ", - сказав співрозмовник агентства.

Він зазначив, що "наразі обговорюється формат цієї процедури".

"Інтерфакс" не має в своєму розпорядженні офіційного підтвердження цієї інформації.

Напередодні правозахисний центр "Меморіал" повідомив, що засуджених у РФ п'ятьох громадян України перевели з виправних колоній до слідчого ізолятора "Лефортово" в Москві.

Можливого швидкого обміну утримуваними особами між РФ та Україною не виключає і директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков. "Крім цього, можливі зрушення в гуманітарній сфері. Не здивуюся, якщо в найближчі тижні відбудеться обмін утримуваних осіб. (...) І моряків теж. Хоч це і не питання нормандського формату, а скоріше двосторонніх відносин Росії та України, як і вся ця азовсько-керченська історія", - сказав Чеснаков в інтерв'ю виданню "Актуальні коментарі".

За даними центру "Меморіал", 20 серпня у СІЗО "Лефортово" прийняли передачі для Володимира Балуха, Павла Гриба, Миколи Карпюка, Станіслава Клиха та Олександра Кольченка. На думку правозахисників, це свідчення того, що всі зазначені особи перебувають в установі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європа надасть Україні значні гарантії безпеки, а США допомагатимуть – Трамп

Трамп: Для мене честь, коли мене називають президентом Європи

Головний прапор України тимчасово приспустили через сильний вітер

Прийняття у Польщі рішення про прирівнювання українських символів до нацистських і комуністичних вимагатимуть реагування Києва - джерело

Шмигаль передав Келлогу документи до підписання угоди з виробництва та продажу безпілотників

Келлог зустрівся з Єрмаком та Умєровим

Відновлено роботу Державного фонду регіонального розвитку

Зеленський призначив посла України в Норвегії Гавриша послом в Ісландії за сумісництвом – указ

Південнокорейська POSCO International планує відновити роботу свого зернового терміналу в Миколаївській області

УЧХ продовжить підтримку українських домогосподарств у підготовці до зими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА