Інтерфакс-Україна
11:53 21.08.2019

У Броварах запобігли замовному вбивству колишньої дружини бізнесмена та дочки, які в суді намагаються відстояти приватний літак

2 хв читати
У Броварах запобігли замовному вбивству колишньої дружини бізнесмена та дочки, які в суді намагаються відстояти приватний літак

Правоохоронці запобігли у Броварах (Київська обл.) замовному вбивству матері і дочки, затримано чотирьох підозрюваних - організаторів та потенційних виконавців.

Як повідомив у середу прес-центр Служби безпеки України, оперативники спецслужби отримали інформацію про те, що житель Броварів, власник промислово-будівельної компанії, через посередника підшукує виконавця для здійснення вбивства. Встановлено, що він "замовив" колишню дружину та її дочку через судові спори щодо поділу майна після розлучення. Так, колишнє подружжя оскаржувало в суді право власності, зокрема на частку у бізнесі, нерухоме та рухоме майно, у тому числі приватний літак.

За здійснення вбивства замовник разом із третьою дружиною пропонував виконавцю $50 тис.

Оперативники СБУ вивели посередника на умовного "кілера". Було здійснено контроль за скоєнням "злочину" та імітовано вбивство громадянок. Для підтвердження "ліквідації жертв" для замовника зроблено постановочні фото та оприлюднено інформацію про їх зникнення.

Правоохоронці затримали організатора злочину та його дружину за місцем проживання. Крім того, на одній із вулиць Броварів затримано посередника, а у власному будинку - його дружину, з якою він був у змові.

За інформацією поліції Київської області, за місцем проживання проведено санкціоновані обшуки, під час яких виявлено та вилучено сім-карти операторів мобільного зв'язку і мобільні телефони, банківські картки, частину грошових коштів, якими розраховувалися за здійснення замовного вбивства.

Прес-служба прокуратури Київської області зазначила, що йдеться про матір і дочку - 53-річну Надію Головач та 31-річну Юлію Зайковську.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 14 п. 11 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на умисне вбивство). Готують повідомлення про підозру, клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а також клопотання про проведення обшуків та призначення судових експертиз щодо вилучених речей і документів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

Економічний форум Люблінського трикутника стартував у Варшаві - Чернишов

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до восьми - ОВА

Україні доведеться піти на певні територіальні поступки РФ – Волтц

Волц про перемовини у Джидді: В якийсь момент ми взяли карту і почали малювати на ній, як ми збираємося закінчити цю війну

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА