Інтерфакс-Україна
13:37 21.08.2019

Кабмін змінить механізм ПСО, знизивши вартість електроенергії для непобутових споживачів на 21 коп./кВт-год

1 хв читати
Кабмін змінить механізм ПСО, знизивши вартість електроенергії для непобутових споживачів на 21 коп./кВт-год

Кабінет Міністрів на сьогоднішньому засіданні внесе зміни до механізму покладання спеціальних зобов'язань (ПСО) на ринку електричної енергії, які дозволять знизити вартість енергоресурсу для непобутових споживачів на 21 коп./кВт-год, повідомив представник президента в Кабінеті Міністрів Андрій Герус.

"Проект рішення, яке може бути ухвалено сьогодні, - рішення щодо ПСО, яке дасть змогу знизити вартість е/е на 21 коп./кВт-год для всіх кінцевих непобутових споживачів: бюджетних установ, шкіл, лікарень, дитячих садків, а також для малих середніх, великих підприємств", - сказав він під час засідання уряду.

Водночас представник президента не уточнив, які саме зміни буде внесено до механізму і за рахунок чого буде знижено вартість е/е.

Герус також зазначив, що між ним і міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом була проведена конструктивна робота з питань ціни е/е, під час якої було узгоджено основні позиції.

У свою чергу прем'єр-міністр Володимир Гройсман додав, що під час півторагодинної наради з президентом було знайдено "правильний формат".

"Ми знайшли абсолютно правильне рішення. Сьогодні ми його вносимо на засідання, розглянемо, затвердимо", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: На фронті відбулося 77 боєзіткнень, з них майже половина – на покровському напрямку

Мінімальне грошове забезпечення військового, який виконує бойові завдання, на сьогодні становить понад 50 тис грн/міс. - Свириденко

Сійярто анонсував зустріч з Сибігою у Будапешті цього тижня

Трамп сказав, що дізнається всі подробиці про вбивство української біженки Ірини Заруцької

Сіярто: Трамп не надсилав повідомлень, що Угорщина повинна припинити купувати російську нафту

Лише 1% отримувачів грантів за програмою "Власна справа" не виконують умови - Соболев

Апеляційний суд залишив під вартою працівника НАБУ Гусарова - ЗМІ

Ділки з Дніпра налагодили схему постачання в РФ сільгосппродукції - прокуратура

Генсек НАТО відвідає Велику Британію у вівторок для участі у "Рамштайні"

Інформація про виїзд за кордон 200 тиc. молодих чоловіків за добу є фейком – ЦПД РНБО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА