Інтерфакс-Україна
00:55 22.08.2019

У Полтаві горить будівля "Нової пошти", без постраждалих - ДСНС

1 хв читати
У Полтаві горить будівля "Нової пошти", без постраждалих - ДСНС

У Полтаві загорілася одноповерхова складська будівля "Нової пошти", попередньо жертв і постраждалих немає, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"21 серпня о 19:50 в м.Полтава на вул. Ветеринарній, 22 в одноповерховій складській будівлі "Нова Пошта" виникла пожежа ... Станом на 21:30 площа пожежі становить 1,5 тис. кв.м", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що попередньо жертв і постраждалих немає.

До гасіння пожежі залучено 45 людей особового складу та 13 одиниць техніки ДСНС.

У прес-службі "Нової пошти" зазначили, що приміщення, яке загорілося, використовується для потреб компанії.

"У приміщенні, яке використовується для потреб компанії, сталося загоряння. На місці працюють пожежники. Ніхто не постраждав", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі "Нової Пошти", зазначивши, що наразі це вся інформація щодо інциденту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Днями в Україну прибуде енергетична та гуманітарна допомогою від Азербайджану, Словаччини та Чехії

Нова підземна школа розпочала роботу у Харкові

Найскладніше зі світлом після удару РФ у вівторок у Києві, Київській, Полтавській та низці прифронтових областей – "Укренерго"

До МЗС України викликано главу місії МКЧХ в Україні Хуана-Педро Шерера

Зеленський вшанував пам'ять захисників Донецького аеропорту

Фіктивне батьківство: судитимуть учасників схеми, завдяки якій 25 чоловіків незаконно виїхали з України

Зеленський призначив Кубракова радником з питань інфраструктури та взаємодії з громадами - указ

Зеленський звільнив Е.Мака від виконання обов’язків радника

"Нафтогаз" і ДНКАР обговорили перспективи взаємодії

Серед першочергових завдань голови АРМА буде доопрацювання реєстру та проведення аудиту - голова конкурсної комісії Риженко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА