Інтерфакс-Україна
18:28 22.08.2019

У ВККСУ відбулися кадрові зміни

1 хв читати
У ВККСУ відбулися кадрові зміни

Протягом травня-серпня 2019 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України (ВККСУ) відбулися суттєві зміни в складі: її залишили сім членів, тоді як прийшли чотири нові.

Згідно з оприлюдненим у четвер повідомленням ВККСУ, зі штату комісії відраховано у зв'язку із закінченням терміну, на який їх було обрано, Сергія Прилипка (29 червня) та Павла Луцюка (2 липня). Також ВККСУ за власним бажанням покинули Андрій Василенко (14 травня), Тарас Лукаш (14 червня) і Станіслав Щотка (8 серпня).

Окрім цього, на підставі наказів про звільнення уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової припинили повноваження Тетяна Весельська (10 липня) та Андрій Козлов (11 липня)

Водночас зараховані до штату комісії Сергій Остапець (3 липня), Микола Сірош (12 липня), Олександр Дроздов (17 липня) та Андрій Солодков (22 серпня).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Запорізькому районі зазнали поранень двоє чоловіків через атаку дроном

Командувач СБС оголосив набір у свої підрозділи, планує закрити 15 тис вакансій

Рух ХАМАС передав ізраїльтянам тіла двох заручників - ЦАХАЛ

Державна митна служба: Вибух стався на митному посту "Укрпошти" на Київській митниці, відправлення йшло на експорт з України

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни нанесли удари по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло, п'ятеро постраждали

З ТОТ до батька на підконтрольну територію виїхав підліток, повідомив голова ОП

Ще одну посилку із небезпечним вмістом було виявлено під час контрольних заходів у відділенні "Укрпошти", де стався вибух

Кожен 10-й підліток віком 10-18 років часто питає поради про свій емоційний стан та настрій у ШІ - дослідження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА