08:20 23.08.2019

Вихід США з ДРСМД обумовлений наміром не зв'язувати себе зобов'язаннями - постпред Китаю в ООН

1 хв читати
Вихід США з ДРСМД обумовлений наміром не зв'язувати себе зобов'язаннями - постпред Китаю в ООН

Вихід США з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) викликаний їх планами продовжувати роботу над новими системами озброєнь при відсутності зобов'язань за договором, заявив постійний представник Китаю при ООН Чжан Цзюнь.

"Вийшовши з ДРСМД, Сполучені Штати заявили про свою готовність продовжувати розробку ракет середньої і меншої дальності. Нещодавно були проведені випробування однієї з нових ракет", - сказав високопоставлений китайський дипломат, виступаючи в четвер на засіданні Ради Безпеки ООН в Нью-Йорку.

Китай, за його словами, закликає всі країни проявити свідомість і стриманість і відновити режим міжнародної безпеки.

"Вихід США з Договору РСМД - це активний акт продовження односторонніх дій в порушення міжнародного співробітництва. Істинний намір в тому, щоб договір більше не зв'язував цю країну і щоб забезпечити абсолютну військову перевагу для себе", - продовжив китайський постпред.

Він зазначив, що політика Китаю завжди носила оборонний характер.

"Наші ракети середньої і меншої дальності базуються на території Китаю і застосовуються тільки з метою оборони", - заявив Цзюнь.

Дипломат також вказав на те, що "Китай рішуче виступає проти прагнення США розгорнути РСМД наземного базування в регіоні Азії і Тихого океану". Він висловив надію, що США "проявлять стриманість і діятимуть раціонально".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА