Інтерфакс-Україна
09:41 23.08.2019

Зеленський взяв участь у церемонії підняття Державного прапора України

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у церемонії підняття Державного прапора на Софійській площі в Києві.

Як повідомила прес-служба президента, в урочистій церемонії також взяли участь Герой України, заступник командира механізованого батальйону 30-ї окремої механізованої бригади оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України майор Володимир Гринюк, заступник командира Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії Україна полковник Сергій Рекун, курсант 3-го курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут - дочка військового льотчика, підполковника Сергія Камінського, який загинув у червні 2014 року поблизу Слов'янська, Анастасія Камінська.

Як повідомлялося, напередодні Зеленський закликав українців у п'ятницю, 23 серпня, з нагоди Дня державного прапора провести флешмоб.

"У мене є пропозиція до кожного українця з кожного куточка нашої неньки і до всіх українців світу - зробимо флешмоб. Давайте завтра розфарбуємо в жовто-блакитний колір нашу планету, давайте вивішувати український прапор із вікон, щоб кожна вулиця, кожна площа, кожне місто, взагалі вся країна стала жовто-блакитною", - сказав Зеленський у відеозверненні до українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ядерна програма Ірану загрожує не лише Ізраїлю, а й Саудівській Аравії та стабільності всього регіону

США перекинули частину антидронових систем з України на Близький Схід - глава Пентагону

УЧХ працював на місці російського обстрілу Запоріжжя

У Краматорську в гуртожитку через вибух загинув підліток, ще двоє у важкому стані - поліція

Ворог зберігає високу активність на покровському, новопавлівському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

СБУ затримала ділків, які могли зірвати поставки в Україну безкоштовних засобів РЕБ

В Україну за результатами репатріаційних заходів повернули тіла ще 1200 загиблих – координаційний штаб

Зеленський : Йде розробка можливості масового виробництва балістичної ракети

Україна комунікує з виробниками США щодо можливості закупівлі деякої зброї – Зеленський

Ізраїль передав США Patriot для відновлення, до України ця система ще не заходила – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА