21:08 23.08.2019

Президенти США і Франції, а також королева Великої Британії направили Зеленському вітання з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

2 хв читати
Президенти США і Франції, а також королева Великої Британії направили Зеленському вітання з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

На адресу президента України Володимира Зеленського надходять привітання лідерів іноземних держав, включно з президентами США і Франції, а також королеви Великої Британії Єлизавети II, з нагоди 28-ї річниці Незалежності Української держави.

Так, йдеться в оприлюдненому в п'ятницю ввечері на сайті президента повідомленні, президент США Дональд Трамп зазначив, що підтримка з боку Сполучених Штатів суверенітету і територіальної цілісності України в рамках міжнародно визнаних кордонів незмінна.

"Протягом наступного року Сполучені Штати Америки будуть працювати в партнерстві з владою і народом України заради просування реформ, які дуже важливі для успіху України, включно з реформами в сфері верховенства права та боротьби з корупцією, зміцнення демократичних інститутів і сприяння економічному зростанню. Українська нація повинна втілити свій величезний потенціал, і Сполучені Штати пишаються тим, що є партнером і підтримують Україну на цьому шляху змін", - зазначив у своєму привітанні Трамп.

Також привітання з Днем Незалежності України надійшло від королеви Великої Британії Єлизавети II.

"З великою радістю посилаю Вашій Високоповажності свої привітання з нагоди Вашого національного свята, разом з найкращими побажаннями щастя і процвітання народу України в прийдешні роки", - йдеться в тексті.

Президент Французької Республіки Еммануель Макрон у своєму привітанні зазначив, що Франція залишається поруч з Україною для відновлення миру на сході країни.

"Я вітаю Вашу ініціативність і рішучість, спрямовані на швидке отримання конкретного прогресу в інтересах населення, яке потерпає внаслідок конфлікту. Зі свого боку хотів би запевнити Вас у моєму прагненні досягти вирішальних результатів на переговорах в рамках Нормандського формату і в переговорах з Росією", - зазначив президент Франції.

"Я переконаний, що чим швидше Україна проведе амбітні реформи, зокрема в сфері боротьби з корупцією, і створить сприятливі умови для реалізації свого виняткового економічного потенціалу, тим швидше в Україну повернеться мир", - додав Макрон.

В Офісі президента України зазначили, що привітання надійшли і від низки лідерів інших країн світу.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА