11:31 25.08.2019

Гройсман привітав українських гірників із професійним святом

1 хв читати
Гройсман привітав українських гірників із професійним святом

 Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман привітав шахтарів із професійним святом, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Прем'єр-міністр України зазначив, що вугледобувна галузь є дуже важливою для економіки країни.

"Вугледобувна галузь України має значний потенціал і є надважливою для подальшого сталого розвитку економіки та промисловості. Вугільні та уранові шахти задовольняють потреби нашої країни в енергетичних ресурсах, створюють сотні робочих місць у регіонах. Вугілля є надійною основою роботи теплової генерації, яка забезпечує регулювання потужності в енергетичній системі України", - розповів Гройсман.

На думку прем'єр-міністра України, уряд послідовно вживає заходів, що сприяють зміцненню енергетичної безпеки країни та вирішенню питань вугледобувних регіонів.

"За всіма здобутками галузі стоять передусім люди – професіонали своєї справи. Шахтарська праця завжди була і є однією з найнебезпечніших професій, яку обирають мужні та відповідальні люди. Українські гірники демонструють відданість обраній професії, результативність та згуртованість у виконанні планових завдань. Висловлюю подяку всім шахтарям України за важку, але надзвичайно необхідну для країни працю! Бажаю професійного зростання, нових трудових звершень, віри в успіх реформ, оптимізму, добра і достатку в родинах!", - підсумував Гройсман.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА