Інтерфакс-Україна
07:17 28.08.2019

Трамп робить усе, щоб досягти угоди з Китаєм якомога швидше, але конкретних термінів немає

1 хв читати
Трамп робить усе, щоб досягти угоди з Китаєм якомога швидше, але конкретних термінів немає

Президент США Дональд Трамп зацікавлений в тому, щоб досягти угоди з Китаєм найближчим часом, але конкретних термінів немає.

"Президент Трамп зосередився на тому, щоб зробити це (укласти угоду з Китаєм - ІФ) якомога швидше. Я думаю, що було досягнуто реального прогресу, але я не хочу встановлювати термінів", - заявив держсекретар США Майк Помпео в інтерв'ю телеканалу ABC WRTV.

Раніше в понеділок Трамп повідомив, що американські представники, відповідальні за питання торгівлі, отримали два телефонних дзвінка від керівництва Китаю, в яких була висловлена зацікавленість відновленням переговорів про укладення торговельної угоди.

"Китай хоче укласти угоду", - сказав Трамп.

При цьому, за словами президента, його команда прийме пропозицію і повернеться за стіл переговорів.

Як повідомлялося, в п'ятницю президент оголосив, що вже діючі мита на китайські товари вартістю $ 250 млрд будуть підвищені з 25% до 30%, а нове мито на товари вартістю $ 300 млрд, яке планується ввести з 1 вересня, складе не 10%, а 15 %.

Такі заходи послідували за рішенням Китаю ввести додаткові мита на товари американського імпорту загальною сумою $ 75 млрд на рік.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

Шмигаль і Келлог обговорили можливість передачі Україні нових систем Patriot

GORO Mountain Resort після відкриття планує приймати до 500 тис. туристів на рік – CEO GORO Development

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

Головком НАТО в Європі розповів подробиці операції альянсу на східному фланзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА