Інтерфакс-Україна
07:35 28.08.2019

США працюватимуть над поверненням Росії в G-7

2 хв читати
США працюватимуть над поверненням Росії в G-7

Адміністрація США буде працювати над тим, щоб повернути Росію в G-7, заявив держсекретар США Майк Помпео в інтерв'ю FOX59 WXIN and CBS4 WTTV.

"Президент так думає", - відповів Помпео на питання журналіста, чи варто запрошувати Росію назад для участі в G-7.

"Президент вважає, що ми повинні це зробити. Я працюю на президента. Звичайно, ми будемо працювати в цьому напрямку", - заявив держсекретар США.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що міг би запросити РФ як гостя на наступний саміт G7, який пройде якраз на американській території. При цьому Трамп припустив, що президент РФ Володимир Путін, можливо, не захоче приймати таке запрошення.

Крім того, Трамп зазначив, що включення Росії в G8 повноправним членом було б корисним, як для цієї країни, так і для всього світу.

На такі заяви американського лідера відреагували інші учасники "сімки". Так, наприклад, президент Франції Емманюель Макрон зазначив, що Росії потрібно буде дати можливість повернутися тільки після вирішення української кризи. При цьому Макрон підкреслив, що країна-організатор саміту має право запрошувати на нього гостей, зокрема – лідерів країн, які не входять до G7.

Канцлер ФРН Ангела Меркель зі свого боку вказала на необхідність успіхів у реалізації "мінських домовленостей", а британський прем'єр Борис Джонсон також висловив думку, що умови для повернення Росії в G8 все ще не можуть вважатися виконаними.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

Генштаб ЗСУ: Уражено "Невинномиський Азот", що виробляє базові компоненти для вибухових речовин

Окупанти атакували дронами Городню Чернігівської області, двоє цивільних поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА