Інтерфакс-Україна
13:14 28.08.2019

Багатонаціональні навчання Rapid Trident-2019 розпочнуться 13 вересня на Львівщині

1 хв читати
Багатонаціональні навчання Rapid Trident-2019 розпочнуться 13 вересня на Львівщині

Багатонаціональні навчання Rapid Trident-2019 за участю військовослужбовців із 14 країн відбудуться з 13 до 28 вересня у Львівській області, повідомляє прес-служба Національної гвардії України.

"Близько 3,7 тисячі військовослужбовців із 14 країн НАТО і партнерів блоку, включаючи майже 375 американських військовослужбовців і цивільних фахівців із 13 до 28 вересня візьмуть участь у багатонаціональних навчаннях на території Львівської області", - йдеться в повідомленні на сторінці Нагвардії у Facebook.

Зазначається, що масштабні навчання Rapid Trident 2019 відбудуться на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (с. Старичі, Яворівський район, Львівська область).

"Головна мета таких навчань - підвищення спроможності підрозділів Нацгвардії з виконання різних завдань, вдосконалення рівня підготовки з виконання службово-бойових (бойових) завдань, обмін досвідом та підвищення рівня сумісності між підрозділами НГУ, ЗСУ, військовими формуваннями держав-членів НАТО", - підсумували в Нацгвардії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн

Помер відомий співак Степан Гіга

Безпілотники СБУ повторно вдарили по нафтовидобувних платформах рф у Каспійському морі - джерело

У РНБО прокоментували інформацію про секретні зустрічі Умєрова з керівництвом ФБР

Питання залучення мігрантів на український ринок праці залишається відкритим - заступниця міністра економіки

Kyiv Food Market відновив роботу після реновації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА