Інтерфакс-Україна
19:36 29.08.2019

ВР проголосувала за призначення Баканова главою СБУ

1 хв читати
ВР проголосувала за призначення Баканова главою СБУ

Верховна Рада підтримала призначення Івана Баканова главою Служби безпеки України за поданням президента країни Володимира Зеленського.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за призначення Баканова главою СБУ проголосували 319 депутатів на пленарному засіданні в четвер увечері.

Іван Баканов народився 2 травня 1975 року в м. Кривому Розі Дніпропетровської області. Має економічну та юридичну освіту: в 1997 році закінчив Київський національний економічний університет, в 2016 році - Академію праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок України.

Із 2013 року Баканов був керівником ТОВ "Студія Квартал-95".

До травня 2019 року очолював партію "Слуга народу", під час передвиборної кампанії керував штабом нинішнього президента України Володимира Зеленського.

У травні 2019 року указом президента України Баканова призначено першим заступником глави СБУ - начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Херсонщині внаслідок обстрілів загинуло троє людей, поранено двох цивільних та п’ятьох поліцейських

Генштаб ЗСУ: в РФ українською зброєю уражено два воєнні підприємства – авіаремонтний завод та виробник БпЛА "Молнія" та два нафтові об'єкти

Путін відповів терористичними діями на мирні пропозиції Трампа - Сибіга про масовану атаку РФ

Противник тисне на Мирноград, Сили оборони взяли у полон окупантів, які намагалися штурмувати місто - ДШВ

Молдова підтвердила проліт БпЛА типу "Шахед" через свою територію до Румунії - ЗМІ

ПС ЗСУ: за ніч знешкоджено 438 ворожих БпЛА, один "Кинджал", по 5 "Іскандерів" та "Калібрів", 3 балістичні "Іскандер-М", є влучання на 15 локаціях

Знеструмлені споживачі у п'яти областях внаслідок ударів РФ, аварійні відключення застосовані у чотирьох

Зеленський: росіяни застосували 22 ракети різних типів та понад 460 дронів, відомо, що чотири дрони залетіли до Молдови та Румунії

Четверо жителів Київської області постраждали через ворожу атаку вночі, серед них – неповнолітня

В Києві за розпорядженням НЕК "Укренерго" введено екстрені відключення електроенергії – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА