Інтерфакс-Україна
08:04 30.08.2019

Запорізький облпрокурор заочно оголосив підозру в смертельній ДТП депутату облради Гришину

2 хв читати
Запорізький облпрокурор заочно оголосив підозру в смертельній ДТП депутату облради Гришину

Прокурор Запорізької області Валерій Романов заочно оголосив підозру в скоєнні тяжкого кримінального правопорушення депутату обласної ради, керуючому юридичної фірми Ярославу Гришину, який більше року тому збив автомобілем пішохода на смерть.

Як повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", підозру було висунуто в ході сесії Запорізької обласної ради 29 серпня.

За словами прокурора, прокуратура проводить розслідування дорожньо-транспортної пригоди зі смертельними наслідками, що сталася в червні 2018 року. Тоді автомобіль Гришина на смерть збив людину на трасі "Харків-Сімферополь" в районі с.Григорівка Запорізького району.

Романов заявив, що Гришин уникає спілкування зі слідчими, ігноруючи виклики в прокуратуру для проведення слідчих дій. При цьому слідство має достатню доказову базу, яка дає привід говорити про вчинення депутатом обласної ради тяжкого кримінального злочину.

Оскільки Гришин був відсутній на сесії облради, прокурор вручив підозру заступнику на засіданні - в.о. глави Запорізької облради Єгору Семенкову, зазначивши, що, згідно з Кримінально-процесуальним кодексом, в разі відсутності особи повідомлення про підозру вручається за місцем його роботи під розписку.

Під час вручення підозри в сесійній залі однопартієць Гришина по фракції "УКРОП", депутат Михайло Прасолов намагався емоційно перебити виступ облпрокурора; в результаті в конфлікт втрутилася поліція.

27 серпня на сторінці юридичної фірми "Ярослав Гришин і партнери" в Facebook, що спеціалізується на юридичному захисті бізнесу, розміщений пост з інформацією про відкриття офісу цієї фірми в Києві.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА