Інтерфакс-Україна
19:50 01.09.2019

Трамп попередив американців: ураган "Доріан" може стати найпотужнішим серед тих, що траплялися раніше

1 хв читати
Трамп попередив американців: ураган "Доріан" може стати найпотужнішим серед тих, що траплялися раніше

Президент США Дональд Трамп у неділю закликав жителів штатів Флорида, Південна і Північна Кароліна, Джорджія і Алабама, - проявити пильність перед ударом урагану "Доріан".

"На додаток до Флориди - Південна Кароліна, Північна Кароліна, Джорджія і Алабама, ймовірно, постраждають сильніше, ніж передбачається", - написав він у Твіттері.

"Виглядає (цей ураган - ІФ) як потужний з тих, що траплялися коли-небудь ураганів. Уже п'ята категорія (за шкалою Саффіра-Сімпсона - ІФ). Будьте обережні всі! Благословіть вас усіх Господь!" - додав Трамп.

Раніше національний ураганний центр США присвоїв урагану "Доріан" п'яту, найпотужнішу категорію, за шкалою Саффіра-Сімпсона, визначивши, таким чином, ступінь можливих руйнувань від нього як катастрофічну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: У 2026 р потенціал у виробництві тільки дронів і ракет буде вже $35 млрд

У Черкасах чоловік помер під час проходження медкомісії в ТЦК

Правоохоронці повідомили колишньому судді одного з районних судів Дніпропетровщини про підозру в отриманні хабаря

Конкурсна комісія сподівається обрати голову Держмитслужби протягом шести місяців

У Києві стався вибух, є загиблий і поранений

Збагачувальна фабрика ДТЕК на Донеччині знов атакована ворогом

Нідерланди та Україна обговорили подальшу підтримку для літаків F-16

Рух поїздів на ніжинському напрямку здійснюється під резервними тепловозами, частина поїздів прямує об’їзними маршрутами – УЗ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

Рада дозволила передавати земділянки колишнім власникам зруйнованого майна без торгів на період воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА