Інтерфакс-Україна
08:54 02.09.2019

Генсек Ради нацбезпеки Японії може покинути свій пост наступного тижня

1 хв читати
Генсек Ради нацбезпеки Японії може покинути свій пост наступного тижня

Генеральний секретар Ради національної безпеки Японії Сетаро Яті, ймовірно, покине свій пост на наступному тижні, повідомляє The Mainichi з посиланням на урядові джерела.

За їхніми даними, Яті може піти у відставку, коли прем'єр-міністр Сіндзо Абе проведе перестановки в кабінеті міністрів, намічені на 10 вересня.

Кандидатом на посаду генсека Ради національної безпеки Японії розглядається Сігеру Кітамура, який відповідає в уряді за справи розвідки.

Зазначається, що Кітамура, виходець з Управління поліції Японії, очолює Інформаційно-дослідницьке бюро при Кабінеті міністрів, яке займається збором і аналізом інформації щодо внутрішньо-і зовнішньополітичної ситуації і громадських тенденцій.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА