Інтерфакс-Україна
08:48 03.09.2019

П'ятеро людей на Багамах загинули через ураган "Доріан"

1 хв читати

П'ятеро людей загинули через ураган "Доріан" на островах Абако, повідомив прем'єр-міністр Багамських островів Губерт Мінніс.

"Ми знаходимося в розпалі історичної трагедії в деяких частинах наших північних Багамських островів", - сказав Мінніс журналістам в штаб-квартирі Національного агентства з надзвичайних ситуацій (NEMA).

За його словами, збитки, завдані ураганом "Доріан" островам Абако, є "безпрецедентними", багато будинків "повністю або частково зруйновані".

Мінніс додав, що пріоритетами влади наразі є "пошук, порятунок і відновлення".

Зараз ураган рухається зі швидкістю 1,5 км / год в 55 км на схід-північний схід від острова Гранд-Багама архіпелагу Багамських островів, при цьому пориви вітру всередині урагану досягають 265 км / год.

Очікується, що в ніч на вівторок за місцевим часом (ранок вівторка за київським часом) "Доріан" наблизиться до східного узбережжя Флориди. Роботу припинили міжнародні аеропорти Форт-Лодердейл і Палм-Біч, скасовано понад 200 рейсів у міжнародному аеропорту Орландо. Всього в США скасовано понад тисяча авіарейсів.

Раніше в штатах Флорида, Джорджія і Південна Кароліна оголосили масову евакуацію жителів прибережних населених пунктів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна уважно вивчає кожну пропозицію партнерів - Умєров після зустрічі з американською делегацією

Лідери ЄС обговорять "мирний план" на полях G20, фон дер Ляєн анонсувала розмову із з Зеленським

У Тернополі рятувальники деблокували тіла жінки та двох дітей - поліція

АРМА не може знайти управителя для будинку ексміністра внутрішніх справ Захарченка

Європейські лідери проведуть телефонну розмову із Зеленським щодо плану США та Росії - ЗМІ

Найбільша оборонна компанія Данії Terma A/S протестувала ШІ-технології в Україні – перший віцепрем’єр

Росіяни зранку атакують Одещину із застосуванням БПЛА, постраждала людина – ОВА

Стартує прийом заявок на виплату 6,5 тис. грн в рамках "Зимової підтримки" для окремих категорій – Свириденко

У Києві повідомлено про підозру експроректору вишу, який погодив оплату недоробленого ремонту на 2,1 млн грн

УЧХ працював на місці ліквідації наслідків російської повітряної атаки у Запоріжжі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА