20:39 04.09.2019

Уповноваженим із захисту державної мови стане Кремінь

1 хв читати
Уповноваженим із захисту державної мови стане Кремінь

Конкурсна комісія обрала на посаду уповноваженого з захисту державної мови колишнього депутата Верховної Ради Тараса Креміня.

"Сьогодні в секретаріаті уповноваженого ВРУ з прав людини відбувся відкритий конкурс із добору кандидатури на посаду уповноваженого з захисту державної мови для подання її на затвердження Кабінетом Міністрів України", - написала уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook у середу.

За її словами, було подано 14 пакетів документів, а до конкурсу було допущено 11 кандидатів.

"За результатами відкритого конкурсу комісія більшістю голосів рекомендувала мені, як уповноваженому, для подання Кабінету Міністрів України кандидатуру Креміня Тараса Дмитровича", - зазначила Денісова.

Кремінь - український політик і вчений. За фахом - учитель української мови та літератури, англійської мови та зарубіжної літератури. Навчався в аспірантурі та докторантурі. Кандидат філологічних наук, доцент.

Обирався депутатом Миколаївської обласної ради, яку очолив у 2014 році. Народний депутат України VIII скликання. Очолював підкомітет з питань дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти, а також забезпечення реалізації права на освіту осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, територія проведення АТО і територія населених пунктів на лінії зіткнення комітету Верховної Ради з питань науки та освіти.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Житомирщині розпочато 6 кримінальних проваджень через порушення виборчого законодавства - поліція

На Сумщині на виборах проголосували 35,4% виборців - ОДА

Центральна влада має почати слухати місцеве самоврядування, яке налаштоване на конструктивну роботу - Філатов

На місцевих виборах Зеленський зловживав адмінресурсом - Айвазовська

"Слуга народу" шукатиме партнерів у місцевих радах серед конструктивних сил, з якими немає жорсткого протистояння, як-от із "Пропозицією" в Дніпрі - Корнієнко

Екзит-пол муніципального каналу з виборів мера Запоріжжя: Буряк - 60,6%, Тишечко - 14,8%, Прозапас - 11,4%

Соціологи пояснили, що деякі інтерв'юери залишали своїх дітей проводити опитування "5 запитань від президента" - координатор

Екзит-пол "Савік Шустер Студії" у Вінниці: до міськради проходять "Українська стратегія Гройсмана", "Євросолідарність", "Слуга народу" та "ОПЗЖ"

Вірменія та Азербайджан погодилися на гуманітарне перемир'я в Карабаху з 8:00 26 жовтня - Держдеп США

Через низьку явку наступні 5 років у людей виникатимуть запитання щодо легітимності того чи іншого мера - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА