20:39 04.09.2019

Уповноваженим із захисту державної мови стане Кремінь

1 хв читати
Уповноваженим із захисту державної мови стане Кремінь

Конкурсна комісія обрала на посаду уповноваженого з захисту державної мови колишнього депутата Верховної Ради Тараса Креміня.

"Сьогодні в секретаріаті уповноваженого ВРУ з прав людини відбувся відкритий конкурс із добору кандидатури на посаду уповноваженого з захисту державної мови для подання її на затвердження Кабінетом Міністрів України", - написала уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook у середу.

За її словами, було подано 14 пакетів документів, а до конкурсу було допущено 11 кандидатів.

"За результатами відкритого конкурсу комісія більшістю голосів рекомендувала мені, як уповноваженому, для подання Кабінету Міністрів України кандидатуру Креміня Тараса Дмитровича", - зазначила Денісова.

Кремінь - український політик і вчений. За фахом - учитель української мови та літератури, англійської мови та зарубіжної літератури. Навчався в аспірантурі та докторантурі. Кандидат філологічних наук, доцент.

Обирався депутатом Миколаївської обласної ради, яку очолив у 2014 році. Народний депутат України VIII скликання. Очолював підкомітет з питань дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти, а також забезпечення реалізації права на освіту осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, територія проведення АТО і територія населених пунктів на лінії зіткнення комітету Верховної Ради з питань науки та освіти.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА