21:25 04.09.2019

Кабмін звільнив 36 заступників глав 12 міністерств

2 хв читати
Кабмін звільнив 36 заступників глав 12 міністерств

Кабінет міністрів України в середу своїми розпорядженнями звільнив 36 заступників і перших заступників міністра з 12 міністерств.

Зокрема, з посади заступника міністра аграрної політики і продовольства звільнені Ольга Трофімцева, Віктор Шеремета, Володимир Топчій і Олена Ковальова.

З посади заступника міністра спорту звільнені Микола Мовчан, Ярослав Войтович, Микола Даневич, а з поста першого заступника міністра - Ігор Гоцул.

Посад заступника міністра культури позбулися Юрій Рибачук і Тамара Мазур.

З посади заступника міністра інформаційної політики звільнений Дмитро Золотухін, а з поста першого заступника міністра - Еміне Джапарова.

Посад заступника міністра освіти і науки позбулися Роман Греба і Максим Стріха.

З посади заступника міністра оборони звільнено Ігоря Павловського.

З посади заступника міністра юстиції звільнені Світлана Глущенко, Ірина Садовська, Сергій Пєтухов, Іванна Смачило, Іван Ліщина, Денис Чернишов, а з поста першого заступника міністра - Олена Сукманова.

Звільнено заступників міністра охорони здоров'я Павла Ковтонюка і Олександра Лінчевського, а також першого заступника міністра Уляну Супрун.

З посади заступника міністра економічного розвитку і торгівлі звільнені Михайло Титарчук та Юрій Бровченко.

Посад заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства позбулися Лев Парцхаладзе і Тарас Токарський.

З посади першого заступника міністра ветеранів звільнено Григорія Галагана.

Позбулися своїх постів заступники міністра з окупованих територій і переміщених осіб Вікторія Вороніна, Юрій Гримчак та Георгій Тука. Також звільнено першого заступника міністра Юсуфа Куркчі.

З посади заступника міністра соцполітики звільнено Олександру Чуркіну.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА