Інтерфакс-Україна
07:15 05.09.2019

Поліцейські викрили змову компаній під час закупівлі самоскидів для комбінату

1 хв читати
Поліцейські викрили змову компаній під час закупівлі самоскидів для комбінату

Правоохоронці викрили змову двох компаній при закупівлі самоскидів для Вільногірського комбінату, повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"Національна поліція України викрила змову при закупівлі самоскидів для Вільногірського комбінату", - йдеться в повідомленні.

Дві компанії порушили закон про захист економічної конкуренції та брали участь у тендерних закупівлях. За це їх оштрафували на 66,5 млн грн.

Однак під час аналізу документів поліцейські встановили низку зв'язків між двома компаніями. Зокрема, постійні господарські та фінансові відносини, спільні співробітники, одні і ті самі особи, уповноважені представляти обидві компанії, використання приміщень за однією адресою, одна поштова адреса, використання загальної IP-адреси, синхронне створення і завантаження електронних файлів для участі в закупівлях.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга зустрівся з представниками оборонних компаній Фінляндії

Свириденко обговорила з Девіс запуск Інвестиційного фонду США-Україна і потенційні оборонні угоди

"Укрзалізниця" відкриє лаунж-зону на Південному вокзалі у Києві

Україна продовжує працювати з партнерами щодо постачання зброї - Зеленський

Зеленський: Усі активи АРМА мають працювати максимально на оборону

Буданов доповів Зеленському щодо деяких українських операцій

Зеленський погодив основні принципи угод із США щодо зброї

Кількість постраждалих через ракетний удар у передмісті Харкова зросла до восьми, одна людина загинула

Сирський наголосив на неухильному дотриманні вимог безпеки на полігонах та в навчальних центрах

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без їх особистої присутності – постанова уряду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА