11:48 05.09.2019

ВАКС отримає понад 3 тис. проваджень, з яких лише за 190 розслідування завершували НАБУ та САП, - голова суду

1 хв читати
ВАКС отримає понад 3 тис. проваджень, з яких лише за 190 розслідування завершували НАБУ та САП, - голова суду

Голова Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич зазначає, що до ВАКС із місцевих судів загальної юрисдикції надійде понад 3 тис. кримінальних проваджень, з яких лише за 190 досудове розслідування завершувало Національне антикорупційне бюро України під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"Справді, за попередніми підрахунками Державної судової адміністрації України, з місцевих загальних судів до Вищого антикорупційного суду мають надійти понад 3 тис. кримінальних проваджень. З них лише 190 - це ті, за якими досудове розслідування завершувало Національне антикорупційне бюро під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури", - сказала на вона брифінгу в четвер, присвяченому початку роботи ВАКС.

Танасевич наголосила, що до компетенції ВАКС віднесено 22 склади злочинів за умови, що вони вчинені спеціальним суб'єктом, і розмір збитку перевищує 500 тис. грн.

Голова ВАКС розповіла, що в ньому будуть шість слідчих суддів, сім колегій суддів у першій інстанції та чотири колегії - в апеляційній палаті ВАКС.

Танасевич зауважила, що ВАКС було запущено в максимально можливий короткий термін. Вона подякувала за підтримку і допомогу Офісу президента України, послу США в Україні, європейській та міжнародній спільноті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА