Інтерфакс-Україна
14:23 05.09.2019

Прокуратура Київщини повідомила про підозру й оголосила в розшук колишнього нардепа-"радикала" Скуратовського

2 хв читати
Прокуратура Київщини повідомила про підозру й оголосила в розшук колишнього нардепа-"радикала" Скуратовського

Києво-Святошинська місцева прокуратура повідомила про підозру у скоєнні кримінальних злочинів колишньому народному депутату України й оголосила його в розшук у рамках розслідування кримінального провадження за заявою сільського голови с. Плахтянка (Київська обл.) про заподіяння йому тілесних ушкоджень.

"Під час досудового розслідування встановлено, що підозрюваний екс-депутат, перебуваючи на дорозі між селами Плахтянка й Андріївка Макарівського району Київської області, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин за мотивами надуманої образи завдав сільському голові удару, від якого потерпілий не втримався на ногах і впав на землю. Унаслідок завданого удару потерпілий отримав легкі тілесні ушкодження", - повідомляє в четвер прес-служба прокуратури Київської області.

Крім цього, йдеться в інформації, під час зазначеного конфлікту колишній народний обранець погрожував сільському голові вбивством із мисливської рушниці.

"Наразі в кримінальному провадженні Києво-Святошинська місцева прокуратура повідомила колишньому народному депутату України про підозру у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження - ІФ), ч. 1 ст. 126 (побої та мордування - ІФ) і ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством - ІФ) КК України. Підозрюваного оголошено в розшук", - ідеться в повідомленні.

У прес-службі прокуратури Київської області не називають імені підозрюваного колишнього народного депутата. Водночас, як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", йдеться про нардепа Верховної Ради VIII скликання, члена фракції "Радикальної партії Олега Ляшка" Сергія Скуратовського.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бійці ГУР отримали зброю і обладнання на понад 7 млн грн від стендап-коміка Василя Байдака

Сирський: у жовтні наші авіаційні безпілотні комплекси уразили 77 тис. цілей противника

Ворог активізував зусилля з проникнення до Покровська через південні околиці, зараз у місті понад 300 росіян

Німеччина збільшить допомогу Україні до понад EUR11,5 млрд у 2026р

ДПСУ повідомляє про призупинення оформлення ТЗ та пішоходів у ПП "Дяківці-Раковець" на кордоні з Румунією

Генштаб: Уражено Саратовський НПЗ, АТ "Морской нєфтяной термінал" у Феодосії і низку об’єктів на ТОТ Донеччини

Держетнополітики просить суд припинити діяльність Корецького монастиря (МП)

Поліція затримала у Києві чотирьох рекетирів, які вимагали у чоловіка $50 тис

СБУ затримала агента воєнної розвідки РФ, який готувався підірвати газопровід на сході України

ЗСУ знешкодили 53 ворожих БпЛА із 119, відомо про влучання 59 безпілотників на 18 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА