Інтерфакс-Україна
12:42 06.09.2019

Кличко представив нову онлайн-платформу моніторингу якості повітря в Києві

1 хв читати
Кличко представив нову онлайн-платформу моніторингу якості повітря в Києві

Фахівці Kyiv Smart City запустили платформу моніторингу якості повітря в столиці, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Тепер у режимі онлайн можна дізнатися про те, наскільки забруднене повітря в тому чи іншому районі Києва, як коливається кількість шкідливих речовин залежно від напрямку вітру та погодних умов. Цей сервіс доступний на порталі https://air.kyivsmartcity.com/. Інформація про якість повітря відображена на інтерактивній мапі і постійно оновлюється", - написав Кличко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, відстежують ситуацію і фіксують дані в десяти локаціях в усіх районах столиці, в майбутньому мережу незалежних вимірювальних станцій буде розширено. "Забір повітря здійснюється щодня. Аналізують його за 8 показниками: формальдегід (CH₂O), діоксид азоту (NO₂), чадний газ (CO), кисень (O₂), вуглекислий газ (CO₂), температура повітря, вологість, атмосферний тиск", - розповів мер.

За словами Кличка, цим сервісом також можуть користуватися контролюючі органи, що опікуються екологічною ситуацією в українській столиці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

Понад 50 тис. громадян у "Дії" обрали склад Антикорупційної експертної групи при агентстві PlayCity

Німеччина призупинила експорт зброї до Ізраїлю, яка може бути використана в Секторі Гази

"Фокстрот" відкрив 6-й магазин у Кривому Розі

Нікополь під обстрілом: загинула 56-річна жінка, поранено чоловіка

Програма "Контракт 18-24" для операторів дронів залучила вже 46 підрозділів - Паліса

Пожилая женщина получила ранения в результате вражеского обстрела Купянска

Літня жінка отримала поранення внаслідок ворожого обстрілу Купʼянська

Примусова евакуація родин з дітьми оголошена з Ярового та 19 населених пунктів Лиманської громади

Україна разом із Молдовою мають рухатись у перемовному процесі щодо вступу в ЄС - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА