Інтерфакс-Україна
20:58 06.09.2019

Проти Гуайдо порушили справу за наміри поступитися спірною територією Гаяні

1 хв читати
Проти Гуайдо порушили справу за наміри поступитися спірною територією Гаяні

Прокуратура Венесуели відкрила кримінальне провадження щодо лідера венесуельської опозиції Хуана Гуайдо. Його обвинувачують у зраді інтересів батьківщини. Про це заявив журналістам у п'ятницю генеральний прокурор країни Тарек Вільям Сааб.

За його словами, розслідування пов'язане з планами відмови від претензій Венесуели на Ескібо - спірну ділянку території на кордоні з Гаяною.

"Будуть розслідувані переговори Гуайдо про відмову від історичних претензій нашої країни на територію Ескібо", - сказав генпрокурор Венесуели.

Гуайдо визнаний тимчасовим президентом Венесуели в 50 країнах світу.

Полеміка між Венесуелою і Гаяною щодо територій нараховує десятки років. Уряд Венесуели пред'являє претензії на прикордонний регіон Гаяни на захід від річки Ессекібо. У цих місцях є родовища алмазів, золота і нафти. 5 вересня віце-президент Венесуели Дельс Родрігес сказала, що Гуайдо зі своїми соратниками вів переговори про те, щоб поступитися спірною територією Гаяні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китайські компоненти знайдені в дронах, які атакували Київ вночі, в Одесі пошкоджено консульство КНР – МЗС

Внаслідок атаки РФ у Кривому Розі відомо про 6 постраждалих

Зеленський повідомив про повернення групи українців з полону

ЦПД: РФ розсилає в органи влади фейковий лист про підготовку до евакуації міністерств і державних відомств на захід України

Службова недбалість посадовця Міноборони завдала державі збитків на понад 2 млрд грн

Кількість постраждалих у Києві через російський удар зросла до 26 осіб, серед них дитина

Ускладнення роботи транспорту та комунальних підприємств очікується у суботу через грози та шквали

Президент Молдови після нічного обстрілу Києва закликала інші країни допомогти Україні з ППО

Українські оборонні компанії відкриють виробництва в Данії – Сметанін

Генерал США Гринкевич приступив до обов'язків верховного головкому силами НАТО в Європі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА