Інтерфакс-Україна
08:06 07.09.2019

Український адвокат Рибін: обмін - справа кількох годин

1 хв читати
Український адвокат Рибін: обмін - справа кількох годин

Взаємне звільнення утримуваних осіб між Україною та Росією почнеться найближчим часом, повідомив "Інтерфаксу" український адвокат Валентин Рибін.

"Я хочу сказати, що за кілька годин ми побачимо обмін", - сказав він.

При цьому Рибін не став розкривати формат, за яким відбуватиметься процедура звільнення.

Також адвокат підкреслив, що Україна відмовляється видавати росіянина Руслана Гаджієва, який перебуває в списку, все ще залишається в СІЗО і досі не доправлений в пункт обміну.

"Ми зробили все, щоб Україна надала цю людину на обмін, він був у списку, щодо нього були виконані всі юридичні процедури. Наразі ми не розуміємо, що відбувається і чому Руслана Гаджієва не доправили в пункт обміну", - сказав він.

Рибін не виключив, що Гаджієва ще можуть встигнути привезти в пункт обміну, "але це тільки у разі, якщо Росія проявить характер".

"У нас у запасі ще кілька годин і, повірте, час тане на очах", - сказав він.

Адвокат повідомив, що пов'язує відмову видавати росіянина з "політичною грою всередині України".

"Я впевнений, що Володимиру Зеленському не надали повний список людей, які підлягають помилуванню", - зазначив захисник.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фестиваль "Bouquet Kyiv Stage" стартував в Києві

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді ухвалити закон щодо включення ГУР МО до окремих суб’єктів державної авіації - нардеп

Матернова про саміт Трампа-Путіна: Україна хоче миру, але не будь-якою ціною

Сибіга: завдяки спільній трансатлантичній силі можна досягти гідного миру

Трамп: Якщо зустріч з Путіним буде поганою, то завершиться дуже швидко – ЗМІ

Трамп: Важливішою за двосторонню зустріч з Путіним буде тристороння за участі Зеленського

В українському полоні понад сто громадян з 32-х країн світу, без урахування росіян

Поранення та травми, отримані військовими в полоні, прирівнюються до бойових

Президент Аргентини готовий докласти особистих зусиль до гарантій безпеки для України

Польські прикордонники затримали українських залізничників, які в'їхали до Польщі у стані алкогольного сп'яніння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА