Інтерфакс-Україна
07:43 08.09.2019

"Джокер" Тодда Філліпса удостоєний "Золотого лева" Венеціанського фестивалю

1 хв читати
"Джокер" Тодда Філліпса удостоєний "Золотого лева" Венеціанського фестивалю

Володарем "Золотого лева", головної нагороди Венеціанського кінофестивалю, стала картина "Джокер" режисера Тодда Філліпса.

Церемонія нагородження проходить на головному майданчику найстарішого кіноогляду на острові Лідо. За головний приз боролася 21 картина, серед яких роботи Романа Поланскі, П'єтро Марчелло, Стівена Содерберга, Роя Андерссона.

Кращим режисером, на думку журі, став Рой Андерссон, який представив на кінофестивалі фільм "Про нескінченність".

Гран-прі журі був відзначений Роман Поланскі за картину "Справа Дрейфуса" ("Офіцер і шпигун"). Кращим актором став Лука Марінеллі за роль у фільмі "Мартін Іден" режисера П'єтро Марчелло, а приз у номінації краща актриса отримала Аріана Аскарида яка зіграла у фільмі "Глорія Мунді".

Приз за кращий сценарій отримав Йонфань за китайський анімаційний фільм "№ 7 Черрі Лейн", спецприз журі Венеціанського кінофестивалю отримав режисер Франко Мареска за фільм "La mafia non e piu quella di una volta", премію імені Марчелло Мастроянні за кращий дебют отримав актор Тобби Валлес за роль наркомана в картині "Молочний зуб".

Нагороду в номінації "Лев майбутнього" отримала картина "Ти помреш у 20 років" режисера Амджада Абу Алала.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо цивільниїх постраждали через ворожий авіаудар по Куп’янську, під завалами можуть бути ще троє - Синєгубов

Зеленський присвоїв пілоту F-16 Павлу Іванову звання Герой України посмертно

У Києві рятувальники продовжують роботи на місці нічної атаки РФ

Шмигаль привітав єврейську громаду з початком Песаха

У Тегерані заявляють, що домовилися зі США продовжити наступного тижня переговори щодо атому

Ворожий дрон атакував автомобіль волонтерів на Херсонщині: одна людина загинула, ще двоє – поранені

Плани з демонтажу зруйнованого реактора ЧАЕС доведеться відкласти через пошкодження арки НБК ворожим дроном - глава Міндовкілля

Сибіга поінформував генсека ОБСЄ про порушення Росією енергетичного перемир'я

Глава Міндовкілля анонсувала відкриття ще однієї сонячної електростанції в Чорнобилі влітку

В Ужгороді відкрився McDonald’s з цілодобовим McDrive

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА