Інтерфакс-Україна
07:27 09.09.2019

Понад 20 людей постраждали в Японії через потужний тайфун "Факсай"

2 хв читати
Понад 20 людей постраждали в Японії через потужний тайфун "Факсай"

Потужний тайфун "Факсай" обрушився на столичний регіон Японії в понеділок.

Як повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на владу, більше 10 людей отримали поранення в місті Татеяма в префектурі Тіба і ще 10 в місті Тіба. Крім того, поранення отримали двоє людей в префектурі Канагава.

У префектурі Тіба були видані накази про евакуацію близько 2 тис. людей.

У центрі столиці Японії повалені дерева навколо Імператорського палацу. Деякі з них впали на дорогу, перекривши рух транспорту.

Тайфун також викликав збої в русі поїздів. The East Japan Railway Company повідомила про затримки і призупинила рух поїздів деякими маршрутами. Інші великі залізничні оператори перебувають у подібній ситуації.

В аеропортах регіону скасовано понад 130 рейсів.

За даними Tokyo Electric Power Company, станом на 8:00 (2:00 за київським часом) близько 930 тис. домашніх господарств залишилися без електрики.

15-й тайфун сезону рухався на північний схід Японії зі швидкістю 25 кілометрів на годину поблизу міста Наріта, де розташований міжнародний аеропорт.

За даними японського метеорологічного агентства, атмосферний тиск в його центрі становив 960 гектопаскалів, а швидкість вітру досягала 216 км на годину.

Очікується, що тайфун пройде через регіон Канто на сході і попрямує у бік Тихого океану на північний схід від Японії.

Метеорологічне агентство попередило про можливі селеві зсуви і повені після сильного дощу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні очікуються грози, з понеділка у західних і північних областях буде прохолодніше

Спочатку має бути припинення вогню, а потім перемовини, – Лещенко

Європейські лідери підготували спільну заяву за результатами перемовин на Алясці – Туск

Трамп заявив про домовленість укласти мирну угоду, а не тимчасове перемир’я

Стубб вказав на важливість гарантій безпеки для України після інформування Трампа щодо переговорів на Алясці

Радник Зеленського спростував інформацію про повітряне перемирʼя до тристоронньої зустрічі лідерів

Preliminary deal on ceasefire in the skies could have been reached in Alaska – journalist

Війна може закінчитись задовго до Різдва, якщо Трамп, Зеленський і Путін зустрінуться, вважає сенатор Грем

Повідомлено підозру депутатці сільради на Київщині та її поплічникам за протиправне заволодіння 92 га землі

Трамп передав позицію Путіна, що мирна угода краща за перемир'я, – журналіст з посиланням на джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА