Інтерфакс-Україна
17:42 09.09.2019

У Сквирі та Василькові Київської області горять сміттєві звалища - ДСНС

1 хв читати
У Сквирі та Василькові Київської області горять сміттєві звалища - ДСНС

Займання на сміттєзвалищах у м. Сквирі та біля м. Василькова Київської області виникли в понеділок удень, наразі ведеться їх ліквідація, повідомляється на сайті Головного управління ДСНС у Київській області.

Повідомлення про спалахи надійшли до оперативно-диспетчерських служб Васильківського та Сквирського районів майже одночасно, о 14:48 і о 14:11 відповідно. У м. Сквирі пожежа виникла на території "Сквирського комунального господарства", а у Васильківському районі - біля траси "Васильків - Велика Бугаївка" на території санкціонованого сміттєзвалища "Закрите міське звалище" неподалік від райцентру.

Наразі продовжується гасіння цих пожеж, повідомляють в облуправлінні ДСНС.

Інформації про площу загоряння та постраждалих поки що немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російська делегація прибула до Стамбулу для участі у переговорах з Україною

Тшасковський мінімально відірвався від Навроцького у другому турі президентських виборах у Польщі – екзит-поли

Сенатор Грем: Якщо ви хочете, щоб війна закінчилася, змусьте Китай допомогти її припинити

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

Зеленський: Офіс нашої операції на території Росії знаходився безпосередньо поруч з управлінням ФСБ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА