Інтерфакс-Україна
19:05 09.09.2019

Секретар РНБО України та глава МЗС Молдови обговорили питання енергобезпеки

1 хв читати
Секретар РНБО України та глава МЗС Молдови обговорили питання енергобезпеки

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк і міністр закордонних справ Молдови Ніку Попеску на зустрічі в Києві обговорили спільні державні проекти і питання енергетичної безпеки.

"Під час зустрічі сторони обговорили питання двостороннього співробітництва, спільні українсько-молдовські державні проекти та питання енергетичної безпеки, зокрема газопостачання", - повідомила прес-служба РНБО в понеділок.

Данилюк подякував Молдові за підтримку вектора України в нових політичних умовах і наголосив на важливості координації позицій сторін у питаннях енергобезпеки.

У зустрічі також взяли участь посол Молдови в Україні Руслан Болбочан і радник прем'єр-міністра Молдови з питань зовнішньої політики та стратегічного планування Владислав Кульмінський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залізнична інфраструктура на Дніпровському напрямку зазнала пошкоджень внаслідок нічної атаки ворога - Укрзалізниця

Опозиція в Чехії обіцяє скасувати програму постачання боєприпасів Україні в разі успіху на виборах - ЗМІ

Трамп повідомив про угоду з Китаєм щодо продовження функціонування додатка TikTok у США - ЗМІ

Президентка Єврокомісії обговорила з Трампом санкції проти РФ в телефонній розмові

Росія готується скоротити видобуток нафти через атаки дронів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих ударів у Харківській області - прокуратура

Винищувачі НАТО Typhoon готові знищити російські БпЛА в разі потреби - Гілі

Христя Фріланд стане спеціальним представником Канади з питань відбудови України

На острові Хортиця вирує масштабна пожежа – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА