Інтерфакс-Україна
10:44 10.09.2019

Україна і НАТО активізують діяльність Спільної робочої групи з питань воєнної реформи, заявляє Кулеба

1 хв читати
Україна і НАТО активізують діяльність Спільної робочої групи з питань воєнної реформи, заявляє Кулеба

 Україна та НАТО активізують діяльність Спільної робочої групи з питань воєнної реформи. Такої домовленості було досягнуто під час дводенної робочої поїздки віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби до Брюсселя, повідомила його прес-служба.

Кулеба обговорив у штаб-квартирі НАТО подальші шляхи співробітництва з Альянсом під час зустрічей із заступником генерального секретаря НАТО з політичних питань і політики безпеки Бетінною Каденбах, помічником генерального секретаря НАТО з питань операцій Джоном Манзою та спеціальним представником генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру та безпеки Клер Хатчинсон.

Сторони також обмінялися думками щодо можливих спільних дій, спрямованих на посилення безпеки в регіоні Чорного моря.

Віце-прем'єр поінформував Альянс про готовність України збільшити свій внесок у проведення операцій під керівництвом НАТО та повідомив про розробку проекту нової Стратегії національної безпеки України. Україна має намір представити цей документ союзникам з метою отримання відповідних рекомендацій і пропозицій.

Під час зустрічей сторони також домовилися щодо продовження практики спільної військової підготовки, включно зі стажуванням військовослужбовців ВМС ЗСУ на кораблях ВМС держав-членів НАТО.

Сторони також обговорили питання підготовки візиту Північноатлантичної ради НАТО в Україну наприкінці жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Триста засуджених колаборантів очікують виїзду до РФ у межах можливого обміну на українців – проєкт "Хочу к своим"

Рада дозволила комунальним підприємствам використовувати громадський транспорт, отриманий як гумдопомога

У с. Ягідне на Чернігівщині вже відновлено 56 будинків, наразі ведеться капітальний ремонт 23 приватних будинків

Міноборони спростувало повідомлення про масове розбронювання медиків

Раді рекомендують перейменувати 185 населених пунктів - нардеп

У лікарні померла постраждала від атаки по Кам'янському жінка – ОВА

Естонія отримала 6 установок реактивних систем залпового вогню HIMARS

У громадах у зонах активних бойових дій у Донецькій області залишаються 28 тисяч мешканців, серед них 193 дитини - ОВА

У Києві відкрили "Простір реальних навичок" для навчання Захисту України

Уряд 1 травня проведе консультації з головами фракцій і керівництвом Ради щодо ратифікації угоди про копалини зі США - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА