10:57 10.09.2019

Працівник НАЗК незаконно копіював особисті дані з декларацій керівництва теруправління ДБР, Генпрокуратури та суддів

1 хв читати
Працівник НАЗК незаконно копіював особисті дані з декларацій керівництва теруправління ДБР, Генпрокуратури та суддів

Працівник Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) незаконно копіював конфіденційну інформацію з електронних декларацій керівництва Київського теруправління Державного бюро розслідувань (ДБР) і Генеральної прокуратури України, суддів і депутатів, ймовірно, для передачі третім особам, повідомив директор ДБР Роман Труба.

"Співробітник НАЗК незаконно копіював конфіденційну інформацію з декларацій конкретних людей та, ймовірно, передавав її третім особам. (...) Серед тих, у чиє життя він "вліз", 11 працівників Київського теруправління ДБР. "Пройшлися" по всьому керівництву - починаючи з директора і закінчуючи начальниками слідчих відділів", - написав Труба у своєму Telegram-каналі у вівторок.

За його даними, коло осіб, декларації яких "зацікавили" співробітника НАЗК, включає керівництво Генеральної прокуратури, суддів, народного депутата України, депутата місцевої ради та працівників Національної поліції.

Труба пояснив, що, використовуючи службовий ключ доступу до Єдиного державного реєстру декларацій, цей співробітник завантажував на окремий носій відомості, захищені законом, - ідентифікаційні коди, серії та номери паспортів, місце проживання, дати народження, місцезнаходження об'єктів, які наводяться в декларації. "Робив він це все безпідставно і, що найголовніше - незаконно", - зазначив директор ДБР.

Він також повідомив, що завдяки оперативним діям Нацполіції працівнику Нацагентства вже повідомлено про підозру.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА