15:13 10.09.2019

Офіс освітнього омбудсмена України розпочне повноцінну роботу в листопаді

2 хв читати

 Освітній омбудсмен Сергій Горбачов і його офіс розпочнуть повноцінну роботу на початку листопада, плануються їхні щомісячні зустрічі з міністром освіти і науки України Ганною Новосад.

Як повідомила прес-служба Міносвіти, ці питання обговорювалися на зустрічі Новосад і Горбачова у вівторок.

"Я хотіла б запропонувати вам регулярні зустрічі освітнього омбудсмена та міністра для обговорення найбільш розповсюджених і нагальних потреб. Також було б добре, якби ви раз на два тижні надсилали нам агрегований масив типових питань, які вам надходять. Ми тоді змогли б віднайти новий підхід до вирішення цих проблем, надавати роз’яснення", - зазначила глава Міносвіти.

Освітній омбудсмен, у свою чергу, сказав, що його офіс планує щомісяця робити аналітику за зверненнями громадян.

Він зазначив, що до листопада його офісу необхідно розробити багато внутрішніх процедур, алгоритми роботи зі зверненнями, тому що фактично цього немає.

"Ми зараз рухаємося за запланованим графіком, дотримуючись усіх термінів. Зокрема, затверджуємо штатний розпис. У нас буде п’ять людей у юридичному відділі, буде сектор роботи зі зверненнями, сектор нормативно-правової роботи. Ми вже розпочали роботу над пропозиціями до проекту "Про повну загальну середню освіту", - розповів Горбачов.

Омбудсмен також розповів про зустріч із Нацполіцією, яка пропонує розробити меморандум про співпрацю між омбудсменом і поліцією або ювенальною превенцією, планується також зустріч з уповноваженим президента з прав дитини Миколою Кулебою.

Як повідомлялося, в серпні Кабінет Міністрів України призначив директора Київської спеціалізованої школи №148 Сергія Горбачова на посаду освітнього омбудсмена. Згідно з рішенням уряду, Горбачову потрібно знайти і відібрати собі в офіс омбудсмена 15 співробітників.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА