Інтерфакс-Україна
16:42 11.09.2019

Чоловіку, який під час затримання кидав у поліцейських гранати, повідомлено про підозру в замаху на вбивство правоохоронця - прокуратура Київщини

1 хв читати
Чоловіку, який під час затримання кидав у поліцейських гранати, повідомлено про підозру в замаху на вбивство правоохоронця - прокуратура Київщини

Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області повідомив про підозру у скоєнні замаху на вбивство працівника правоохоронного органу чоловікові, який під час його затримання чинив опір співробітникам поліції, зокрема, кинув у них дві гранати.

"Останній, під час його затримання співробітниками поліції, забарикадувався в будинку й чинив опір, під час чого кинув у бік поліцейських дві гранати. Крім того, під час обшуку в його будинку виявлено та вилучено ще дві гранати, патрони різного калібру та іншу зброю", - повідомляє в середу прес-служба прокуратури Київської області.

Затриманому чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ст. 348 КК України, тобто в замаху на вбивство співробітників правоохоронного органу.

"Готується клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - додали в прес-службі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВККСУ заявила про спроби політичного та інформаційного тиску після публікацій у медіа

Стефанчук: Зняття українського прапора з будівлі парламенту Чехії - сумнівне досягнення

РФ вдарила по обласному центру в Запоріжжі, під атакою дитсадок і багатоповерхівки

Понад 160 бойових зіткнень за добу на фронті, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Трамп: Індія здебільшого припинила закупку російської нафти

Жовква обговорив із представницею НАТО реалізацію ініціативи PURL

Венс пояснив наслідки шатдауну в США

Глава МЗС Естонії: Китай має вплив, щоб зупинити агресію РФ та сприяти поверненню українських дітей

Україна та Швеція підписали угоду про співпрацю в розвитку оборонних технологій

Президент відзначив нагородами військових, які провели унікальну евакуацію пораненого бійця з російського оточення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА