08:00 12.09.2019

Білий дім вітає рішення Верховного суду щодо обмеження надання притулку іноземцям

1 хв читати
Білий дім вітає рішення Верховного суду щодо обмеження надання притулку іноземцям

Адміністрація президента США заявила, що рішення Верховного суду про обмеження надання притулку іноземцям допоможе виправити прикордонну кризу.

"Ми раді, що Верховний суд постановив, що наша адміністрація може реалізувати важливі, необхідні виправлення в зламаній системі надання притулку", - йдеться в заяві заступника прес-секретаря Хогана Гідлі, опублікованій на сайті Білого дому.

"Це значною мірою допомагає нарощувати прогрес, досягнутий нами в рішенні кризи на нашому південному кордоні, і в кінцевому підсумку зробить американські громади більш безпечними", - додав Гідлі.

Раніше адміністрація Трампа випустила указ, згідно з яким влада США має намір відмовити в праві на надання притулку на південному кордоні країни з Мексикою тим мігрантам, які до його проходження перетнули територію іншої держави.

Однак це правило було відхилене окружним суддею США Джоном Тіггаром, який видав первинну судову заборону, що перешкоджає дотриманню правила.

Після цього Білий дім звернувся до Верховного суду. В результаті сім суддів схвалили рішення адміністрації, а двоє висловилися проти.

У відповідь на прийняте рішення Трамп написав у своєму Твіттері: "Велика перемога Верховного суду Сполучених Штатів на кордоні з притулку!"

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА